Türkiye'de üretilecek yerli otomobil ve elektrikli otomobiller

Audi A3 Sportback e-tron Elektrikli Otomobil Beklentilerin Fazlasını Veriyor

Tam elektrikli sürüşten tamamen benzinli motor tahrikli olmak üzere dört sürüş modu arasından seçim yapma seçeneğiyle

0 261

2018 Audi A3 Sportback e-tron tam elektrikli sürüşten tamamen benzinli motor tahrikli olmak üzere dört sürüş modu arasından seçim yapma seçeneğiyle, Audi’den beklentilerin daha fazlasını veriyor.

Elektrik ve Batarya Teknolojisi

Sıvı soğutmalı, kalıcı mıknatıslı elektrikli motor, 102 hp elektrik gücü, 75 kW güç ve hemen hemen anlık tork üretirken, sürücülerin imrendiği etkileyici ivme sağlar. 1.4 litrelik turbo şarjlı TFSI motorun yanı sıra, düşük-uç tork ve yüksek netlik gücü sunmak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir.

AUDI Sanal Kokpit

Zengin bir bilgi-eğlence sistemi ile edinilebilen 2018 Audi A3 Sportback e-tron, iyi bir yaşam sürmenizi sağlar. Mevcut Audi sanal kokpiti, mevcut Google Earth ™ ‘i sunan ve sürücünün sesli ve kullanılabilir navigasyon gibi bilgileri, Klasik ve Infotainment görüntüleme modları sunan özelleştirmesine olanak tanıyan tamamen dijital olan 12,3 inçlik bir gösterge ekranıdır. E-tron®’daki Audi sanal kokpiti, araç hakkında bilgi içeren özel bir e-tron® ekran içerir.

Dış Dizayn

Dikkat çekmek için fazla ses gelmesi zorunda değildir. Çarpıcı sportback gövdesi, eşsiz DRL ışık işareti ve hafta sonları kaçamağa değer kargo alanı ile bu plug-in hibrid elektrikli araç sessiz bir yakalamaktır.

İlginizi Çekebilir...
1 7

Sürücü Yardımı

Mevcut Audi aktif şerit yardımıyla standart Audi pre sense® basic, Audi pre sense® arka görüş kamerası ile birlikte size yardımcı olmak üzere donatılabilir.

İleri Teknoloji

Hibrid teknolojilerine ek olarak, etkileyici, sürücü odaklı teknoloji özellikleriyle doludur. Mevcut MMI® Navigation plus ve MMI® touch, mevcut Audi’nin eşsiz bir paketi olan PRIME ve connect PLUS özelliklerini ve mevcut Audi sanal kokpiti ile güçlendiriyor.

AUDI Enerji

Audi A3 Sportback e-tron’u olabildiğince kolay, kullanışlı ve etkili bir şekilde sürmeyi sağlamak için enerji programlarıyla birlikte çalıştı. 3Degrees® ile Audi, A3 Sportback e-tron  ile ilişkili bazı sera gazı emisyonlarını dengelemek için daha bütünsel bir yaklaşım geliştirmiştir. SunPower® ile yapılan bir işbirliği sayesinde, A3 Sportback e-tron sahipleri araçlarını mevcut ev güneş panelleri ile şarj etmeye yardımcı olabilirler.

A3 Sportback e-tron Fiyatı $39,500

A3 Sportback e-tron Özellikleri

Başlangıç Fiyatı $39,500
Tip PHEV
Elektrik Aralığı 16 Miles / 25 Kms
Toplam Mesafe 380 Mil / 612 Km
Şarj süresi 2.25 Saat (Düzey 2)
Elektrik motoru 75 kW
Akü Kapasitesi 8,8 kWh
En yüksek hız 130 Mph / 209 Km / s
Garanti 4 Yıl / 50.000 Mil veya 80.000 Kms

 

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.