Türkiye'de üretilecek yerli otomobil ve elektrikli otomobiller

Kullanım Koşulları

Yerli Elektrikli Otomobil sitesine https://yerlielektriklioto.com adresinden ulaşılabilmektedir. Yerli Elektrikli Otomobil sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar aşağıda yer alan Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılmaktadır.

Yerli Elektrikli Otomobil bu sayfayı düzenleme hakkını saklı tutar. Bu sayfa güncellenebilir, değiştirilebilir. Ziyaretçiler belirli aralıklarla bu sayfayı ziyaret ederek değişiklikleri takip edebilir.

Yerli Elektrikli Otomobil’de yayınlanan tüm içerik, kaynak gösterilerek yine internet üzerinden yayınlanabilir. Kişisel bloglarınızda Yerli Elektrikli Otomobil içeriklerini kaynak belirterek özgürce kullanabilirsiniz. Kaynak gösterilen ve ticari olmayan tüm kullanımlarda Yerli Elektrikli Otomobil sizden bir hak talep etmez. Yerli Elektrikli Otomobil içeriği Creative Commons lisansı ile de korunmaktadır.

Yerli Elektrikli Otomobil, ziyaretçilerin verilerini saklı tutmaz. İçeriklere yapılan yorumlarda verilen ad, soyad ve internet sitesi bilgileri kullanıcıların doldurduğu şekilde yayınlanır ancak e-posta adresi yayınlanmaz. E-posta adresi, gerektiğinde kullanıcılara cevap vermek için istenmektedir.. Hiç bir şekilde paylaşılmaz, ticari amaçla kullanılmaz.

Yerli Elektrikli Otomobil e-posta ve IP bilgilerini saklı tutar. Yayınlanan içerikler zaman içerisinde güncelliğini yitirmiş olabilir.

Yerli Elektrikli Otomobil, içeriklerin doğruluğunu ve/veya değişmezliğini taahüt etmemektedir.

Site içerisindeki içeriklere yapılan yorumlar, direkt olarak yayına alınmaz, denetlemeye tabidir. Yorumlar argo ve/veya hakaret içerikli değilse yayına alınır.